ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН ТА ВЧИТЕЛІВ,
ЯКІ ЇХ ПІДГОТУВАЛИ
І місце - Ішу Анасгасія, учениця 9-В класу (Трудове навчання - вчитель Мірошниченко Л.О.);
І місце - Горошко Олена-Іванна, учениця 11-Б класу (Українська мова та література - вчитель Маценко Н.Л.);
І місце - Голуб Софія, учениця 9-В класу (Історія - вчитель Хлебнікова Н.В.);
ІІ місце - Клименко Анастасія, учениця 11-А класу (Історія - вчитель Нечипорен-
ко Н.Є.);
ІІ місце - Проскура Денис, учень 6-А класу (Математика - вчитель Шило В.В.);
ІІ місце - Шевчук Олександра, учениця 8-Д класу (Трудове навчання - вчитель Оме- льяненко Т.А.);
ІІ місце - Скриль Іван, учень 8-Д класу (Трудове навчання - вчитель Омельянен-
ко Т.А.);
ІІ місце - Бедарьов Ярослав, учень 9-Г класу (Правознавство - вчитель Горпинчен- ко H.A.);
ІІ місце - Кольчевський Дмитро, учень 11-Б класу (Правознавство - вчитель Горпин- ченко H.A.);
ІІ місце - Єфіменко Марія, учениця 10-А класу (Географія - вчитель Титова Т.І.);
ІІ місце - Лутфуллін Дмитро, учень 11-Б класу (Хімія - вчитель Ляхман К.В.);
ІІ місце - Скриль Іван, учень 8-Д класу (Історія - вчитель Нечипоренко Н.Є.);
III місце - Дейнега Максим, учень 7-А класу (Математика - вчитель Шило В.В.);
III місце - Кононенко Тетяна, учениця 11-Б класу (Математика - вчитель Цапович Ж.М.);
III місце - Стешина Єлизавета, учениця 11-А класу (Трудове навчання - вчитель Мірошниченко JI.O.);
III місце - Лутфуллін Дмитро, учень 11-Б класу (Трудове навчання - вчитель Яременко О.П.);
III місце - Омелькіна Дар’я, учениця 9-Б класу (Українська мова та література - вчитель Іванченко Л.І.);
ІІІ місце - Телевань Валерія, учениця 10-А класу (Російська мова та література - вчитель Корнієнко Ж.А.);
ІІІ місце - Лутфуллін Дмитро, учень 11-Б класу (Біологія - вчитель Ткач З.Б.);
ІІІ місце - Телевань Валерія, учениця 10-А класу (Біологія - вчитель Ткач З.Б.);
ІІІ місце - Кирячок Валерія, учениця 9-В класу (Англійська мова - вчитель Михай- лик Н.І.);
ІІІ місце - Будник Вероніка, учениця 8-А класу (Географія - вчитель Ткаченко Н.П.);
ІІІ місце - Кирячок Валерія, учениця 9-В класу (Географія - вчитель Ткаченко Н.П.);
ІІІ місце - Лутфуллін Дмитро, учень 11-Б класу (Фізика - вчитель Лісненко Н.П.);
ІІІ місце - Рудь Артем, учень 9-В класу (Хімія - вчитель Говор Т.А.);
ІІІ місце - Костецький Роман, учень 10-А класу (Хімія - вчитель Говор Т.А.).
|